TJ Sokol Chyše

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Chyše
www.sokolchyse.cz

Příští zápas

Chyše A vs FK Hředle

Datum a čas konání: 13.8.2022 10:30
Místo: Chyše

Tabulka

1. Chyše A 0 0:0 0
2. FC Františkovy Lázně 0 0:0 0
3. TJ Baník Pila 0 0:0 0
4. FC Viktoria Mariánské.. 0 0:0 0
5. TJ Sokol Žlutice 0 0:0 0
6. FK Baník Sokolov B 0 0:0 0
7. SK Kraslice 0 0:0 0
8. FK Skalná 0 0:0 0
9. FK Olympie Březová B 0 0:0 0
10. FK Loket 0 0:0 0
11. FK Hvězda Cheb B 0 0:0 0
12. FC Rozvoj Trstěnice 0 0:0 0
13. FC Cheb 0 0:0 0
14. FK Ostrov B 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Trenér A-týmu Josef Šrámek hodnotí podzim v 1.B třídě

Trenér A-týmu Josef Šrámek hodnotí podzim v 1.B třídě

Vážení přátelé fotbalu,
rád bych provedl krátké zhodnocení našeho účinkování v 1.B třídě po podzimní části.

Naše mužstvo se skládalo po Covidové pauze velice těžce. Na přelomu května a června jsme začali trénovat a odehráli i přípravný mini turnaj s mužstvy z Karlovarského okresu. Hlavní příprava na sezónu začala v polovině července. V létě jsme mužstvo doplnili o dva hráče, a to Tondu Svobodu a Davida Maiera. Oba hráči pak velice rychle zapadli do mužstva. Bohužel těsně před začátkem sezóny se nám na dva měsíce zranil Míra Bouška.

První mistrovské utkání jsme odehráli doma s mužstvem Kr. Poříčí „B“. Do utkání jsme vletěli velice aktivně a v poločase byl stav 3:0, hned na začátku druhé půle jsme zvýšili na 4:0. Bohužel jsme polevili a soupeř snížil a začal dotahovat až na 4:3. Pak nastoupila nestárnoucí legenda Jan Burda a vstřelil gól na 5:3. Soupeř ještě v nastavení upravil z penalty na konečných 5:4. Naše branky: 2x Michel, Dorňák, Vála Adam, Burda.

V druhém kole jsme odjížděli do Habartova, v brance bez Davida Metličky. Toho zaskočil Radek Kubinec. Kdysi velký talent, kterého zastavila vleklá zranění kolen, si vedl velice dobře, protože udržel čisté konto!!! Skóre otevřel nestárnoucí Jiří Hanzlíček. K utkání jsme odjížděli jen se dvěma náhradníky, ale díky velkému nasazení jsme zvítězili 3:0. Naše branky: 2x Michel a Hanzlíček.

V dalším kole jsme doma přivítali tradičního soupeře Aš. V Aši žije 13000 obyvatel. Bohužel s mužstvem přijelo 12 hráčů. Zájem o fotbal v tomto městě je podle zástupců klubu téměř nulový. Do utkání jsme opět vletěli a v poločase byl stav 3:0. Hned po přestávce jsme přidali na 4:0. Pak soupeř snížil a to už v deseti hráčích na 4:2, ale konec jsme si zápas pohlídali a vyhráli 6:2. Naše branky: 2x Velek, Laurich, Michel, Hanzlíček a Šimon Vála.

Ve čtvrtém kole jsme odjížděli do Sedlece, který se krčil bez bodu na dně tabulky. Rychlý gól ve 4. minutě soupeře nastartoval a ještě před přestávkou svůj náskok zvýšil na 2:0. Naše hra byla totálně bez nasazení, nápadu, prostě jako po flámu!!! V kabině jsme si trochu promluvili a v 57. min snížil Jiří Hanzlíček. V té době už soupeř jen bránil jednogólové vedení. Vyrovnání přišlo v 73. min, kdy se poprvé v našem dresu trefil Tonda Svoboda. Soupeře jsme mačkali jako citron, bohužel vyrovnat už se nám nepodařilo. Ztracené dva body mrzí ještě dnes. Naše branky: Hanzlíček, Svoboda.

V dalším kole mělo na naše hřiště dorazit mužstvo Loko M. Lázně. Bohužel se nesešli a utkání bylo kontumováno v náš prospěch.

Druhé domácí utkání přivedlo do Chyše mužstvo Hranic. Náš nejvzdálenější soupeř dorazil ve 12 lidech, s velice mladým mužstvem. Hra se od začátku odvíjela podle našich představ a v poločase bylo tradiční skóre 3:0. V druhém poločase jsme ještě více přidali a soupeř odjížděl s debaklem 8:0. Naše branky: 4x Michel, Velek, Krejčí, Svoboda, Lavička.

Sejít se k dalšímu zápasu proti mužstvu Křižovatky, když byl prodloužený víkend, nebylo vůbec jednoduché. Ještě večer před zápasem, jsem měl k dispozici 9 hráčů. Naštěstí nám pomohli nové akvizice, které dorazili v týdnu na přestup z Verušiček. K utkání nás odjelo 12, chyběli Bouška, Kubinec, Velek, Lavička, Varga, Burda, Vála Adam – Šimon – Matouš. Naštěstí naše problémy se sestavou byly nic proti problémům mužstva Křižovatky. Skóre utkání otevřel svým prvním gólem za Á mužstvo David Maier. Svou první branku za Chyši vstřelil také Daniel Ryba, který přišel z Verušiček. Poločas nakonec skončil 4:1 pro nás. V druhém, poločase jsme ještě přidali 5 branek. Desátou trefu nikdo nechtěl a tak utkání skončilo 9:1. Naše branky: 3x Michel, 2x Laurich, Maier, Svoboda, Hanzlíček, Ryba.

V zatím posledním utkání jsme doma přivítali Bukovany. K utkání jsme až na Velka nastoupili kompletní i s Bouškou na lavičce. Tomu odpovídal i obraz hry, kdy naše dominance byla o začátku utkání jasná vyjádřená i skóre. Do kabin jsme v poločase odcházeli za stavu 5:1. Do druhého poločasu jsme vystřídali hned dvakrát. Po zranění nastoupil poprvé v novém ročníku Bouška a v obraně Maiera vystřídal Ryba. Hra už nebyla tak divoká, dokonce soupeř snížil na 5:2 z penalty, ale to bylo z jeho strany vše. Naše skóre ještě navýšil krásnou hlavou Bouška a v závěru po krásné kombinační akci Daniel Michel. Naše branky: 2x Dorňák, 2x Michel, Svoboda, Bouška, Lavička.

Zápas v Hazlově jsme odehráli bez Dorňáka, Lauricha, Dvořáka. Hned v úvodu utkání zahodil penaltu Velek. Rozhodující byl konec prvního poločasu, kdy v 42. min skóroval Svoboda a ve 44. min z přímého kopu Bouška. Druhý poločas jsme si bezpečně pohlídali a ještě přidali dvě branky, kdy se trefil Lavička a svou druhou branku přidal Svoboda. Konečné skóre 4:0 bylo pro domácí ještě příznivé. Naše branky: 2x Svoboda, Lavička, Bouška.

Další domácí utkání přivedlo do Chyše třetí celek tabulky mužstvo Lipové, které je složené z hráčů, kteří hrávali vyšší soutěže. Na toto utkání jsme byli poprvé kompletní. Hned úvod nám vyšel náramně a ve druhé minutě otevřel skóre Laurich. Pak se hra přelévala na obě strany, ale soupeř začínal mít více ze hry a ve 36. minutě vyrovnal. Naše hra byla dosti naivní a bylo třeba začít makat. O poločase v kabinách jsme si řekli, kde děláme chyby a šli s odhodláním vyhrát druhý poločas. To se nám začalo dařit hned v 46. minutě, kdy se po dlouhém autu dostal k míči Svoboda a nekompromisně zavěsil. Naše odhodlání získat všechny body bylo vidět i na hřišti. Soupeře jsme dostali pod velký tlak a naší třetí branku přidal opět Svoboda. Naše dominance byla už v tento moment jasná a hlavně Michel soupeři velice zatápěl. Další dvě branky přidal hned po sobě a to v 81. a 82. minutě. Soupeř ještě v nastavení snížil na konečných 5:2. V tomto utkání se ukázala síla našeho mužstva a pokud nás bude chodit dost a lavička bude plná, tak máme opravdu silné mužstvo. Naše branky: 2x Michel, 2x Svoboda a Laurich.

Předposlední venkovní utkání jsme odehráli v Dolním Žandově. Bohužel na rozdíl od utkání s Lipovou, bylo naše mužstvo oslabeno o Kubince, Lavičku, Rybu, Válu Šimona a Matouše. Hlavně absence Kubince a Lavičky se projevila velice rychle a v 11. minutě jsme prohrávali 2:0. Nutno podotknout, že svojí slabou chvilku v sezóně si vybral i brankář Metlička. Naše hra byla velice neurovnaná a chaotická. Ve 30. minutě se nám podařilo snížit na 2:1 Michelem. Tento výsledek vydržel do poločasu. Bohužel ani druhý poločas nepřinesl zlepšení. Hra byla neurovnaná a 74. minutě soupeř zvýšil na 3:1. Hned za 5 minut snížil z penalty Velek. Snažili jsme se vyrovnat a naše hra byla často na hranici rizika a tak soupeř v 88. minutě přidal gól na 4:2. Konečnou podobu dal utkání v 94. minutě svojí druhou brankou Velek a uzavřel na konečných 4:3. Naše první prohra v soutěži velice mrzela, ale nemůžeme jezdit na utkání ve 12 hráčích!!!! Naše branky: 2x Velek, Michel

Poslední domácí utkání jsme sehráli s mužstvem Plesné. Pro nemoc nemohl nastoupit Pepa Velek. Utkání mělo jasného favorita, ale první poločas to nesplnil. Naše hra byla velice špatná, pomalá, bez důrazu a hlavně velice naivní. První poločas jsme prohráli 0:1. Do druhého poločasu nastoupil Lavička a hra se hned změnila. Začali jsme soupeře přehrávat a ten nám tvrdě nestačil, což se projevilo jeho častým faulováním. Dva fauly byly odměněny penaltou. Jejich exekuci perfektně zvládnul Míra Dorňák a najednou se skóre otočilo 2:1 pro Chyši. Svůj hattrick uzavřel v 68. minutě Dorňák. Na 4:1, jak jinak než z trestného kopu, navýšil Bouška. Soupeř ještě snížil na 4:2, ale konečnou podobu dal utkání opět Bouška. Naše branky: 3x Dorňák, 2x Bouška.

Poslední utkání podzimu jsme odehráli na hřišti FK Baník Sokolov „B“. Toto utkání se mi velice těžko komentuje, protože soupeř nastoupil v základní sestavě s 5 hráči, kteří nastupují pravidelně v základní sestavě jejich „A“, které hraje 3.ligu!!! Nám chyběl Dorňák, kde jeho rychlost mohla na soupeře platit. Hned od začátku bylo jasné, že to bude o tom, jak dlouho se vydržíme bránit a musím naše hráče pochválit, protože se nám to dařilo celý první poločas, který skončil 0:0. Bohužel hned na začátku druhého poločasu se domácí ve 48. minutě ujali vedení a další dva slepené góly během tří minut jasně ukázali, jak se domácí dobře posílili. Konečnou podobu dali utkání domácí svojí čtvrtou brankou na konečných 4:0.

Naše mužstvo se nachází na druhém místě tabulky, kdy máme 31 bodů a skóre 60:23. Daniel Michel je druhý nejlepší střelec 1.B třídy se 17 góly.

Myslím, že se nám podařilo poskládat velice zajímavé mužstvo, složené z hráčů všech věkových kategorií. Zkušení hráči doplněni o dravé mládí. Pokud všichni přistoupí k tréninkům a účasti na zápasech zodpovědně, můžeme se těšit na mnoho pěkných utkání a třeba …………

José „Mourinho“ Šrámek

Diskuze

Město Chyše Statek Chyše VP Agro ZŠ a MŠ Chyše Karlovarský kraj AGROKOMODITY a.s. Živý kraj

Počet návštěv: 72500
Posledních 30 dnů: 507 | Posledních 7 dnů: 141 | Poslední den: 12

© 2022 TJ Sokol Chyše | Všechna práva vyhrazena | sokolchyse@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne