TJ Sokol Chyše

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Chyše
www.sokolchyse.cz

Příští zápas

TJ Lomnice vs Chyše/Žlutice U19

Datum a čas konání: 28.3.2021 15:00
Místo: Lomnice

Tabulka

1. D.Rychnov/Březová 7 26:7 20
2. TJ Lomnice 7 35:10 16
3. TJ KSNP Sedlec 7 23:10 15
4. Chyše/Žlutice U19 8 30:12 13
5. TJ Čechie Dalovice 8 22:19 12
6. Merklín/Abertamy 7 17:27 7
7. TJ Sokol Teplá 8 4:40 4
8. St.Voda/L.Kynžvart 8 16:48 3

Kompletní tabulka

Dorostenec Matyáš Veselý hodnotí podzimní část soutěže.

Dorostenec Matyáš Veselý hodnotí podzimní část soutěže.

Podzimní část všech amatérských soutěží je u konce. My pro Vás připravujeme tradiční posezónní rozhovory. Tentokrát jsme vyzpovídali stabilního člena základní sestavy dorostu Matyáše Veselého, který s uplynulým podzimem rozhodně spokojený nebyl.

Podzimní část jsme začali letos opravdu brzo, kdy první trénink byl už na začátku srpna, ale dost často jsme se prali s účastí, která se běžně pohybovala okolo 6-8 hráčů. Počítali jsme s neúčastí kvůli prázdninám, ale že až s takovou, nikoho nenapadlo. Ještě v srpnu nás čekal přátelský zápas proti Teplé. Na ten jsme se tak tak sešli a dokázali vyhrát. Náš výkon byl docela slušný a hra nás bavila, i když se na nás poznamenalo jarní přerušení a prázdniny.

Na konci srpna přišli mistrovské zápasy. Stále jsme měli problémy s docházkou na tréninky, kdy jsme se sešli snad dvakrát v počtu 10 a více. První zápas soutěže jsme bohužel těsně prohráli v Sedleci. Některé fáze byly fotbalově pěkné, ale také jsme přišli na to, kde máme rezervy. Tyto nedokonalosti jsme se pokoušeli zlepšovat, ale ani poslední zápas to nebylo moc vidět. Následovaly další zápasy. Některé jsme dokázali vyhrát a předvést pěkný fotbal, ale u pár zápasů jsme měli problémy se zraněním a nemocí, např. zápas proti Dolnímu Rychnovu. Zlom v podzimní části přišel při druhém zápasu proti Sedleci, který byl katastrofický. Soupeř byl po všech stránkách lepší a nás si myslím utkání nebavilo. Dělali jsme spoustu triviálních chyb, které jsme každý týden trénovali, a tak v týmu začali menší hádky a nepokoje. Řekli jsme si, že to přejdeme a zapomeneme na to. Další týden k nám přijely Dalovice a náš výkon byl opět velmi špatný. Zápas jsme museli otáčet a nakonec jsme byli rádi za penalty. To byla tvrdá rána pro všechny. Naše výkony s těmito zápasy šli velice dolů. Více jsme toho bohužel nestihli. Doufám, že na jaře se zlepší docházka na tréninky a bude to na hřišti vidět.

Diskuze

Město Chyše Statek Chyše VP Agro Business Media ZŠ a MŠ Chyše Karlovarský kraj AGROKOMODITY a.s. Živý kraj

Počet návštěv: 60051
Posledních 30 dnů: 271 | Posledních 7 dnů: 81 | Poslední den: 9

© 2021 TJ Sokol Chyše | Všechna práva vyhrazena | sokolchyse@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne