TJ Sokol Žlutice vs Chyše - muži

2. FC Slavia Karlovy.. 1 2:1 3
3. Chyše - muži 0 0:0 0
5. TJ Sokol Žlutice 1 2:6 0

Fotbal je zpět. Muži už mají naplánované čtyři zápasy. Ostatní týmy už trénují.

Po více než dvouměsíční pauze se život vrací do normálu. Od 11.5.2020 je možné sportovat na otevřených sportovištích, čehož ihned využily naše týmy a už se pilně připravují na nadcházející sezónu. Muži se navíc přihlásili na červnový turnaj Karlovarského KFS, kde odehrají v průběhu měsíce čtyři zápasy.

K prvnímu tréninku po nucené pauze se muži sešli v pátek 15.5.2020, aby se začali připravovat na turnaj pořádaný Karlovarským KFS. V rámci skupiny C, kam byli muži zařazeni, se utkají s týmy TJ Sokol Žlutice, Sokol Citice, DDM Stará Role a FC Slavia Karlovy Vary U19. První zápas muži odehrají ve Žluticích v sobotu 6.6.2020 od 17:00. Kompletní rozpis zápasů naleznete ZDE.

Ženy už také využily možnosti týmového tréninku a každou sobotu dopoledne se připravují na nadcházející ročník, ve kterém se budou určitě snažit zlepšit konečné místo z aktuálně ukončené sezóny. Určitě sehrají i nějaké přípravné zápasy, momentálně je vše ještě v jednání. O dalších novinkách vás budeme informovat.

Dorostenci mají start přípravy naplánovaný na nadcházející týden. I oni mají v plánu několik přípravných duelů, aby se co nejlépe připravili a znovu sestavili tým na nadcházející ročník. O bližších informacích vás budeme včas informovat.

Starší žáci s novým trenérským duem (Jessica Vargová a Markéta Svobodová) se také pilně připravují na nadcházející ročník. Momentálně trénují v hojném počtu každý pátek od 15:00. Od června je pak čekají přípravné zápasy a tréninky dvakrát týdně (středa a pátek).

Mladší žáci pod vedením Jiřího Hanzlíčka a mladší přípravka pod vedením Romana Korce trénují každé úterý od 17:00 ve Žluticích a čtvrtek také od 17:00 v Chyši. Pokud by vaše dítě mělo zájem, neváhejte přijít.

Aktuální dění sledujte také na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube).

Posledních 30 dnů: 452 | Posledních 7 dnů: 108 | Poslední den: 12