13. TJ Hranice 18 28:65 13
14. Chyše A 18 34:59 12

Kompletní tabulka

Trenér Josef Šrámek hodnotí nejen aktuální výsledky A-týmu

Krátké hodnocení výsledků „A“ mužstva začínám utkáním v Aši, které se hrálo díky počasí v Chebu na umělé trávě. Těžké utkání, ve kterém jsme prohrávali v poločase 1:0, nakonec v druhé půli otočili v náš prospěch Bouška a Daniel Michel. Výsledek utkání 2:1.

Domácí dvojzápas začal v pátek odloženým utkáním s Habartovem. Soupeř nekladl skoro žádný odpor a tak oba poločasy skončily stejným výsledkem 4:0 pro naše barvy. Naše branky dali 2x Dorňák, 2x Laurich, 2x Bouška, Michel, Berky. Utkání jsme v pohodovém tempu vyhráli 8:0.

Druhé víkendové utkání proti Sedleci začalo jako z hororu a v 8. minutě jsme prohrávali 2:0. Naše hra byla velice neurovnaná a nepřesná. Stále více se začíná projevovat naše velice špatná tréninková morálka a úzký kádr hráčů. Naštěstí se probudil náš střelec Daniel Michel, který ve 44´ snížil a v nastavení prvního poločasu vybojoval penaltu, kterou proměnil Velek. Druhý poločas už byl plně v naší režii a další 3 branky přidal náš nejlepší hráč na hřišti Daniel Michel. Utkání skončilo naší výhrou 5:3, kdy se 4x trefil Michel a 1x Velek. Nutno podotknout, kdo čekal, že nám v druhém poločase dojdou síly, ten se spletl, a to jsme v pátek odehráli utkání s Habartovem. Fyzická kondice je velice důležitá, ale pokud nezlepšíme přístup k tréninku, tak nám bude míč spíše překážet pod nohama.

Utkání v M. Lázních se nehrálo z důvodu malého počtu hráčů soupeře a bylo kontumováno v náš prospěch.

Další víkendové utkání jsme odehráli na hřišti Hranic. První poločas skončil 2:2, kdy jsme dvakrát dotahovali vedení domácích. Měli jsme i několik rychlých brejků, bohužel v koncovce nám na těžkém terénu míč uskočil. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním strhnout vítězství na naši stranu, bohužel po katastrofálním výkonu celého mužstva, kdy jsme se nezmohli skoro na žádnou šanci, soupeř přidal 2 branky a zaslouženě vyhrál 4:2. Začíná se čím dál víc projevovat nezájem hráčů o tréninky – né všech, někteří chodí pravidelně, ale je jich velice málo. V pátek bylo na tréninku 5 hráčů a to se opravdu trénovat nedá!!! Pokud máme přemýšlet o případném postupu, tak se velice rychle musíme vrátit na zem a začít něco dělat, jinak nemá cenu tlačit se někam výše. Toto je realita dnešní doby, mladých hráčů je málo a ti starší, mají také jiné starosti a méně času na koníčky, i když někdy je hůř, když se nechce, než když se nemůže!!!