9. FK VIAGEM Příbram 11 25:27 11
10. Chyše - ženy 11 10:77 3

Kompletní tabulka

Ženy jedou v neděli bojovat do Hrádku.

V rámci 5. kola České fotbalové ligy žen cestují ženy do Plzeňského kraje, kde se v neděli odpoledne utkají s TJ Hrádek.

Ženy čekal na začátku soutěže velmi těžký los, kdy sehrály vyrovnané zápasy s Mladou Boleslaví, Spartou B a Rakovníkem. Bohužel v těchto zápasech získaly pouze jeden bod. V minulém domácím utkání přivítaly TJ Mokré. Po prvním poločase naše holky prohrávaly už 0:2, ale ve druhém poločase zabraly a otočily na konečných 3:2 a poprvé v sezóně získaly tři body. Detail zápasu ZDE

V neděli zajíždějí ženy do plzeňského kraje, kde se utkají s TJ Hrádek. Hrádek je od Chyše vzdálen 70 km, takže ženy čeká jeden z nejkratších výjezdů v sezóně.

Začněme rovnou srovnáním formy obou nedělních soupeřů. Ženy nezažily zrovna povedený vstup do soutěže. I přes vyrovnané zápasy se nedařilo střílet branky a i přes malý počet obdržených, nebodovaly. V posledním utkání však hráčky trenérů Holého a Nekvapila zabraly a porazily TJ Mokré 3:2.  Dvě branky vstřelila Janochová a jednu Jandová.

Hráčky TJ Hrádek jsou zatím v této sezóně úspěšnější. V odehraných 4 kolech získaly 6 bodů za výhru s TJ Mokré a FC Mělník. Soupeř se nachází na 5. místě tabulky se skóre 16:15. Nejlepšími střelci soupeře jsou Magdaléna Sadravetzová a Lucie Kupilíková. Obě vstřelily čtyři branky.

Oba týmy se v ligovém utkání utkaly dvakrát. Oba zápasy vzládly lépe naše ženy. V minulém ročníku ČFL žen vyhrály nejdříve ženy v Hrádku 3:2. Na jaře pak soupeře porazily na vlastním hřišti 8:0. Nejlepší střelkyní vzájemných zápasů je Jessica Vargová, která vstřelila Hrádku ve dvou odehraných zápasech 5 branek.

Grafické znázornění srovnání se soupeřem.

Utkání, které se odehraje v neděli 13.10.2019 od 14:30 v Hrádku, bude řídit jako hlavní rozhodčí Václav Harvánek.