TJ Sokol Chyše

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Chyše
www.sokolchyse.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FK Chotusice 1932 9 36:20 21
2. FC Slovan Liberec B 9 26:12 19
3. SK Dynamo České.. 9 30:16 18
4. FC Viktoria Plzeň B 9 22:14 16
5. FK Zlíchov 1914 9 22:23 13
6. FC Mělník 9 25:27 12
7. FK VIAGEM Příbram 9 23:20 11
8. DFK Bohemians 1905 9 19:20 10
9. ABC Braník 9 28:37 9
10. Chyše - ženy 9 10:52 3

Kompletní tabulka

Rozhovor s druhou zimní posilou žen Beátou Petercovou.

Rozhovor s druhou zimní posilou žen Beátou Petercovou.

První mistrovské utkání v novém roce klepe na dveře. Ženy před startem soutěže posíly dvě hráčky z FC Praha. Nyní Vám přinášíme rozhovor s Beátou Petercovou, která přichází posílit náš tým především uprostřed hřiště.

Ahoj Beáto, přicházíš k nám z FC Praha, prozraď nám něco o sobě.
Dobrý den, s fotbalem jsem začala u nás na vesnici společně s klukama, což pro mě byl nejlepší začátek, jaký mohl být. Když už věková kategorie nedovolila nastupovat s chlapci, tak jsem se dozvěděla o dívčím týmu v Ružomberoku, neváhala jsem a pokračovala jsem s fotbalem tam. byly to nádherné časy, zažili jsme spolu tolik věcí a já tam zažila nejkrásnější fotbalové zážitky. Když jsem dodělala střední školu a fotbal se stal už jen koníček, přestěhovala jsem se do Prahy za prací a sudiem a zkusila jsem tým FC Praha, ale nešlo to pracovně sladit. Takže jsem tam neodehrála skoro nic. 

Jak se vlastně upekl tvůj příchod k nám na západ Čech?
S Kájou a Týnkou Cardovou, Jessiccou a Erikou Vargovou a Denisou Jandovou hrajeme Strahovskou ligu a z jejich strany začali padat vtípky, ať jdu hrát do Chyše. Nejdříve jsem namítala, že bych to časově nestíhala, poté jsem v zimě poznala kapitánku Kláru Červenou a neměla jsem na výběr (smích).

S jakými ambicemi do Chyše přicházíš?
Já fotbal vnímám jako koníček a odreagování, takže přicházím s chutí užívat si znovu velký fotbal a dosahovat s týmem co nejlepších výsledků.

V posledním přípravném utkání jste vyhráli v Mostě 4:1 a ty jsi vstřelila 2 branky. Jak se utkání vyvíjelo? Na jakém postu se ti hraje nejlépe?
První poločas nebyl z naší strany vůbec dobrý, do druhého poločasu jsme změnili určité věci, zjednodušili hru a nakonec jsme otočili zápas v náš prospěch. Nejlépe se mi hraje ve středu zálohy, spíše do defenzívy.

Co tě v týmu nejvíce potěšilo?
Super kolektiv, ten je vždy k nezaplacení.

Těšíš se na start ČFL? Troufneš si tipnout výsledek prvního utkání s DFK Bohemians Praha?
Velmi se teším, jen mě mrzí, že první kolo nebudu kvůli práci. Výsledek si netroufnu tipnout, protože tým soupeře moc neznám, ale věřím kvalitě našeho týmu a v pozitvní výsledek. Budu držet palce na dálku a v prožívat zápas v práci.

Chtěla bys něco vzkázat našim fanouškům?
Aby nás chodili podporovat v co největším počtu a určitě nebudou litovat. Bude se na co dívat.

 

Diskuze

Město Chyše Statek Chyše VP Agro ZŠ a MŠ Chyše
Národní sportovní agentura
Zámek Chyše
Karlovarský kraj AGROKOMODITY a.s. Živý kraj

Počet návštěv: 86008
Posledních 30 dnů: 417 | Posledních 7 dnů: 176 | Poslední den: 39

© 2024 TJ Sokol Chyše | Všechna práva vyhrazena | sokolchyse@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne