TJ Čechie Dalovice vs Chyše A

12. Baník Královské.. 0 0:0 0
13. TJ KSNP Sedlec 0 0:0 0
14. FK Baník Sokolov B 0 0:0 0

Soutěže pro nadcházející ročník jsou rozlosovány, začíná se v polovině srpna.

Velmi rychle se blíží nový soutěžní ročník. Po dvou nedohraných letech doufáme, že již tento proběhne bez omezení a regulérně. Všechny naše týmy už znají soupeře a rozlosování zápasů. Pro soutěžní ročník má náš klub přihlášeno šest týmů, oproti minulému roku se nepřihlásili do Okresního přeboru mladší žáci. Celá naše mládež je spojena se Žluticemi a vystupuje pod hlavičkou "Chyše/Žlutice". Níže jsme vše podstatné shrnuli a seřadili podle týmů.

A-tým
Náš A-tým se po vydařené minulé půlsezóně připravuje již na pátou sezónu v 1.B třídě. V soutěži jsou oproti minulé sezóně dva nováčci - FK Baník Sokolov B a TJ KSNP Sedlec. V prvním kole přivítá na domácím hřišti tradičního soupeře - Baník Královské Poříčí B. Výkop je tradičně naplánován na sobotu (14.8.2021) od 10:30. O týden později pak muži vyráží do Habartova, kde je v neděle od 15:00 přivítá místní Baník. Kompletní rozpis zápasů naleznete ZDE.

B-tým
Rezerva bude stejně jako v předešlé sezóně působit ve III.třídě mužů KV, které prošla reorganizací a už není dělena na dvě skupiny. B-tým tak bude bojovat v soutěži, která dohromady čítá 16 týmů. V 1.kole přivítají naši muži v neděli 15.8.2021 od 14:00 TJ Sokol Hájek. Další víkend pak vyrazí do Kolové, kde je v sobotu v 17:00 přivítá místní rezerva. Kompletní rozpis zápasů naleznete ZDE.

Ženy
Ženy čeká již pátá sezóna ve třetí nejvyšší soutěži, kam se pro ročník 2021/2022 přihlásily dva nové týmy - spojený tým Ústí nad Labem/Teplice a FK Pardubice B. Naše děvačata začínají venkovním zápasem na půdě rezervy FC Slovan LIberec. Utkání je naplánováno na poslední srpnouvý víkend. Přesný datum (sobota/neděle) ani čas ještě není znám. Ve druhém kole ženy přivítají na domácím hřišti silnou 1.FK Příbram. Utkání je naplánováno na 4.9.2021 se startem tradičně ve 14:00. Kompletní rozpis zápasů naleznete ZDE.

Dorost
Naši dorostenci budou stejně jako v minulých letech stojeni s výběrem ze Žlutic a vystupovat pod názvem "Chyše/Žlutice". I jejich soutěž prošla přes léto obměnou. Nyní Krajská soutěž čítá 12 účastníků, z nichž je spoustu nováčků. Dorostenci začnají soutěž 4.9.2021 od 10:30 na půdě TJ Sokol Dolní Žandov. O týden později přivítají na domácím hřišti spojený tým Lomnice a Habartova. Utkání se tradičně odehraje v neděli od 10:30. Kompletní rozpis zápasů naleznete ZDE.

Starší žáci
Obměnou prošel i Okresní přebor starších žáků, který se nadcházející ročník kvůli nízkému počtu přihlášených týmů bude hrát čtyřkolově (dvě kole na podzim, dvě kola na jaře. Naši žáci začínají ročník první zářijový víkend v Merklínu, kde je přivítá spojený tým Merklín/Hroznětín (4.9.2021 od 10:00). V dalším kole přivítají v Chyši spojený tým Staré Role a Nového Sedla. Kompletní rozpis zápasů naleznete ZDE.

Starší přípravka
Starší přípravka bude stejně jako minulý rok působit v Okresním přeboru, který pro nadcházející ročník čítá 9 týmů. Naši mladíci začínají soutěž 5.9.2021 v 10:00 ve Staré Roli. Další víkend přivítají TJ Jáchymov. Starší přípravka odehraje z 8 podzimních zápasů 5 na domácím hřišti. Kompletní rozpis zápasů naleznete ZDE.

Změny vyhrazeny. Sledujte naše sociální sítě a nic Vám neunikne.

Posledních 30 dnů: 550 | Posledních 7 dnů: 127 | Poslední den: 23