TJ Sokol Lipová vs Chyše A

12. TJ Spartak Chodov B 7 13:26 6
13. TJ Hranice 8 14:23 4
14. Lokomotiva Mariánské.. 8 9:45 3

Trenér A-týmu Josef Šrámek zhodnotil podzimní část soutěže.

Podzimní část sezóny byla kvůli pandemii koronaviru přerušena. Náš A-tým stihl odehrát 8 zápasů, ve kterých získal 17 bodů a nachází se tak na 3.místě tabulky 1.B třídy. O hodnocení povedeného podzimu se s námi podělil trenér A-týmu Josef Šrámek.

Vážení sportovní přátelé, rád bych zhodnotil podzimní neúplnou část sezóny 2020/2021. Podzimní část sezóny jsme začali v pátek 31.7. Každý pátek byl trénink a naplánováno bylo jedno přípravné utkání – to se bohužel muselo pro malou účast hráčů zrušit. První utkání na nás čekalo 23.8.2020 v Královském Poříčí. Účast na trénincích byla dobrá, většinou nás trénovalo 10 a více hráčů. Většinu tréninků jsme zaměřili na intenzitu a práci s míčem. Vše v rychlém tempu, minimum volných míst. Do přípravy se velice intenzivně zapojili i někteří mladí hráči – TRIO Vála, Daniel Michel a Jára Ritter. Hlavní osou mužstva jsou hráči, kteří mají mnoho zkušeností z vyšších krajských soutěží a jejich propojení s mladšími hráči do sebe po většinu podzimu dobře zapadlo. V brance své výkony velice stupňoval David Metlička, je škoda, že sezóna skončila tak brzo, protože David chytal výborně. V obraně většinou nastupovali Kubinec, Velek, Dvořák, Hanzlíček, Krejčí, v záloze pak Bouška, Chára, Laurich, Lavička, Vála a v útoku Dorňák a Michel. Do podzimní části pak ještě zasáhli Pašek, Ritter, Vála Šimon, Varga, Kratochvíl, Lorenc, Paluch.

Velice špatné utkání jsme odehráli v Plesné, kde jsme prohráli 4:0 a škoda je i utkání v Poříčí, kde jsme 2x vedli, ale bohužel nám nevydržely síly a prohráli jsme 4:2. Naopak velice dobře jsme zahráli doma s Aší (6:2), velice bojovné utkání bylo v Hranicích, naše výhra 0:3 a také výhra 6:0 v posledním utkání doma s Hazlovem. Určitě je na čem stavět, někteří hráči pochopili, že bez trénování to nejde. Zlepšili svůj přístup k tréninku a hned se to odrazilo na jejich výkonech – Krejčí, Ritter. Mezi základní pilíře už patří Adam Vála - 5 branek a Daniel Michel - 7 branek. Dalších 7 branek přidal Pepa Velek (4 z penalty) a Erik Laurich, který v utkání s Hazlovem vstřelil svou 100. branku v KRAJSKÝCH SOUTĚŽÍCH. Míra Dorňák přidal 3 branky a připravuje se tvrdě na jaro. Po jedné brance přidali Pepa Lavička a Jára Ritter. Podzimní střeleckou pauzu si vybral například Míra Bouška, Jirka Hanzlíček, Pepa Chára, Vašek Dvořák. Na jaře určitě něco přidají. Věřím, že na jaře budeme hlavně pokračovat v soutěži a také ve velice kvalitních výkonech. Všichni hráči si zaslouží naše poděkování, v této nelehké době jsme na třetím místě tabulky a určitě je v našich silách tam zůstat, a nebo se ještě posunout výše. Bude záležet, jak se vyvine situace okolo Covid 19. Pokud nás pustí na jaře k trénování a hráči k tomu přistoupí zodpovědně tak věřím, že se o horní patro tabulky popereme.

Na závěr bych chtěl poděkovat vedení Sokola, které nám vytváří velice kvalitní podmínky a taky našim věrným fanouškům. Přeji všem pevné zdraví, KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ ŠTĚSTÍ V ROCE 2021.

Posledních 30 dnů: 271 | Posledních 7 dnů: 81 | Poslední den: 9