TJ Lomnice vs Chyše/Žlutice U19

6. Merklín/Abertamy 7 17:27 7
7. TJ Sokol Teplá 8 4:40 4
8. St.Voda/L.Kynžvart 8 16:48 3

Šebestián Bok zhodnotil předčasně ukončenou podzimní část soutěže.

Podzimní část sezóny už se znovu nerozeběhne. Na fotbal si budeme muset počkat až do jara. Přinášíme Vám hodnocení podzimní části sezóny od dorostence Šebestiána Boka.

Celkově to nebylo špatné. Na trénincích jsme se scházeli v průměrném počtu, na zápasy jsme jezdili v plném počtu. Jen posledních pár zápasů jsme byli oslabeni o kluky z Prahy kvůli karanténě, ale zase dostali šanci nový borci, Tomáš a Patrik. Tomáš Hebert se ukazuje jako velice dobrá posila do naší útočné hry. Už několikrát skóroval a přes to, že je nejmladší z kádru, je technicky a fyzicky skoro na naší úrovni. Patrik doplňuje zálohu a obranu. Co se výsledků týče, nemůžeme být nadšení, ale taky ne nějak zklamaní. Byly zápasy lepší a pak zápasy, kdy se na to nedalo koukat. Poslední dva zápasy byly dost podobné a upřímně sám za sebe jsem z nich zklamaný. Je znát, že nám chybí pohyb a běh a bez toho běhu to jen tak nepůjde. Viděl bych to tak, že přes zimu budeme muset hodně zamakat, více běhat a doufám, že na jaře bude vidět zlepšení.

Posledních 30 dnů: 271 | Posledních 7 dnů: 81 | Poslední den: 9