TJ Lokomotiva K. Vary vs Chyše/Žlutice U15

5. TJ Lokomotiva K. Vary 6 10:20 7
6. Chyše/Žlutice U15 6 26:27 6
8. Vojkovice/Kyselka 6 2:52 0

Trenérky starších žáků nám zhodnotily podzimní část soutěže.

Fotbalový podzim je u konce a my pro Vás máme první z mnoha rozhovorů. Tentokrát jsme se zaměřili na naše starší žáky, kteří hrají Okresní přebor. Trenérky Markéta Svobodová a Jessica Vargová nám zhodnotili podzimní část sezóny.

Jak bychom s Jessicou zhodnotily sezónu? Starší žáky jsme převzaly po S. Váchovi st., byla to pro nás velká neznámá, ale zároveň dobrodružství plné možností a očekávání.

Ze začátku jsme se těšily hojné účasti na trénincích, kdy jsme na každém tréninku měly cca 12-16 žáků, to se ale brzy změnilo a poslední dobou nám na tréninky chodí stabilně 6-8 žáků, důvodem je odchod nejstarších žáků do dorostu a poté osobní přístup a motivace. Hodně jsme se prali a stále pereme s fyzičkou, střelbou z dálky, motivací a bojovností. Zkoušíme různé způsoby herního rozestavení, ale je to těžké. Naše žáky na zápasy doplňujeme z mladších žáků, kteří mnohdy nechají na tom hřišti více než st. žáci a to je potřeba změnit.

Momentálně se v tabulce nacházíme na 6. místě s 6 body a naše skóre je 26:27, máme dvě výhry a čtyři prohry. Co se našich výsledků týče, myslíme si, že zase tak hrozné to není, všichni se snažíme o nějakou vzájemnou spolupráci, respekt a hlavně najít společnou řeč, abychom byli na jedné vlně. V každém zápase jsme měli úžasné první poločasy, kdy jsme herně přehrávali soupeře a nebo s ním drželi krok. Přišel ale poločas druhý, odešla fyzička a motivace a rázem bylo vše jinak.

S Jess jsme rády, že máme tuto možnost vést naší mládež, ač jim to nedáváme najevo a nebo naopak někdy až moc, jsme na ně pyšné, všichni v sobě mají fotbalovost, jsou šikovní a místy hrají opravdu hezký fotbal, ale víme na čem je potřeba ještě zapracovat. Naším úkolem je teď zajistit nějaké nové hráče a pokusit se doplnit naše řady, protože to je teď náš největší problém a zároveň doufáme, že se zase co nejdříve uvidíme na hřišti.

Posledních 30 dnů: 234 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 2