TJ Sokol Chyše

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Chyše
www.sokolchyse.cz

Příští zápas

TJ Karlovy Vary - Dvory vs Chyše A

Datum a čas konání: 1.11.2020 14:00

Tabulka

1. TJ Karlovy Vary - Dvory 8 42:2 24
2. TJ Jiskra Aš 8 38:21 18
3. Chyše A 8 32:13 17
4. TJ Jiskra Plesná 8 26:22 16
5. Baník Královské.. 8 21:17 16
6. TJ Sokol Lipová 8 42:20 15
7. TJ Sokol Dolní Žandov 7 11:14 9
8. TJ Baník Bukovany 6 10:25 9
9. FC Jiskra Hazlov 8 12:26 7
10. TJ Baník Habartov 7 15:23 6
11. Juvena Křižovatka 6 9:20 6
12. TJ Spartak Chodov B 7 13:26 6
13. TJ Hranice 8 14:23 4
14. Lokomotiva Mariánské.. 7 9:42 3

Kompletní tabulka

Trenér A-týmu Josef Šrámek zhodnotil poslední dvě utkání.

Trenér A-týmu Josef Šrámek zhodnotil poslední dvě utkání.

A-tým minulý víkend prohrál na půdě Plesné 0:4, nyní porazil na domácím hřišti Jiskru Aš 6:2. Obě utkání nám zhodnotil hlavní trenér Josef Šrámek, který už vyhlíží další venkovní utkání, kde si A-tým bude chtít zlepšit reputaci z venkovních zápasů.

Dnes přináším hodnocení za dva zápasy. Venkovní utkání v Plesné se nám hrubě nepovedlo, oslabeni o Kubince a Lauricha, ale už s Pepou Chárou v sestavě, jsme odjížděli na hřiště, kde se nám nikdy nedařilo. Od začátku se hrálo vyrovnané utkání s mírnou převahou domácích. Ta byla hlavně v proměňování šancí. Hned první v 8. minutě po našem zaváhání domácí využili a ujali se vedení 1:0. Pak se hrál vyrovnaný fotbal, kdy se nám dařilo držet míč, bohužel bez gólového úspěchu a tak trestal soupeř, kdy na konci poločasu využil dva rychlé protiútoky a uzavřel poločasové skóre na 3:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a hned po rozehrání zahodil vyloženou šanci Bouška a soupeř opět trestal a v 54. minutě přidal 4. branku. Pak se hra přelévala nahoru dolu, ale další branka už nepadla. Za zmínku snad stojí, že jsme u utkání nastřelili 4 tyčky a brankář Metlička chytil penaltu. Bohužel bez vstřelených branek to nejde.

Další domácí utkání přivedlo do Chyše mužstvo Aše. V utkání nám chyběli Kubinec, Paluch, Ritter, pro zranění usedl na lavičku Hanzlíček. Museli jsme docela znatelně přeskupit všechny naše řady. Na postu posledního nastoupil Velek, před ním Dvořák. Na levém kraji obrany zaskočil Vála a vpravo Krejčí. Na krajích zálohy pak nastoupil Chára a Laurich. Na svých místech pak hráli Metlička, Bouška, Lavička, Dorňák a Michel. Sestava byla postavena vice ofenzivně, a to se velice rychle projevilo. Hned v 7. minutě otevřel skóre Dorňák a další dvě branky během 2 minut přidali Michel a Laurich. Pak se hra vyrovnala, ale další branku přidal ve 36. minutě z penalty Velek. Soupeř ještě před poločasem snížil na 4:1 v poločase. Do druhého poločasu po domluvě nenastoupil Bouška, kterého nahradil Varga. Hra se vyvíjela podobně, jako v prvním, jen šancí bylo méně a méně. V 56. minutě si odbyl premiéru v našem dresu Honza Kratochvíl a i když neseděl v sedle rychlého koně a musel se spoléhat na své nohy, vedl si velice dobře. V 71. minutě se uvolnil po pravé straně a i když mohl střílet, volil ještě přihrávku před branku na úplně volného Lauricha, který svou druhou brankou v utkání navýšil skóre na 5:1. Po naší další chybě soupeř snížil, ale poslední slovo měl opět z penalty Pepa Velek, který stanovil konečný výsledek utkání na 6:2. Naše hra dopředu byla velice kvalitní a i v obraně jsme si vedli dobře. Naše mužstvo bych chtěl pochválit hlavně za pevné nervy, protože i toto utkání bylo velice vyhrocené, hlavně díky některým hráčům hostů. K příštímu utkání zajíždíme v sobotu až na druhý konec kraje do Hranic.

Diskuze

Město Chyše Statek Chyše VP Agro Business Media ZŠ a MŠ Chyše Karlovarský kraj AGROKOMODITY a.s. Živý kraj

Počet návštěv: 58942
Posledních 30 dnů: 1238 | Posledních 7 dnů: 101 | Poslední den: 29

© 2020 TJ Sokol Chyše | Všechna práva vyhrazena | sokolchyse@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne