TJ Hrádek vs Chyše - ženy

8. FK Zlíchov 1914 3 7:11 1
9. TJ Mokré 4 5:23 0
10. FK Ústí nad Labem 3 2:21 0

Vyzpovídali jsme dvě hráčky týmu žen, Natálii Chotašovou a Karolínu Cardovou.

Po skoro dvouměsíční pauze se do tréninkového procesu vrátily i ženy. Trénovat začaly hned, jak jim tom bylo umožněno. Na trávník vyběhly už 2. května. Nyní už se připravují na novou sezónu. V přípravě narazí mimo jiné na FC Hradec Králové a FK Parbubice.

Jaké je trénovat po tak dlouhé době?

Natálie Chotašová: Docela náročný se dostat zpět do formy, ale těším se na každý trénink až znovu vyběhnu na hřiště.

Karolína Cardová: Na jednu stranu to bylo náročné a na druhou stranu je to úleva, protože mi tréninky chyběly, chyběl mi kontakt s balónem a s holkama. Je super, že se zase všechno vrátilo do starých kolejí a že opět makáme.

Co jsi dělala během karantény?

Natálie Chotašová: Tak hlavně jsem se učila, ale když úkoly nebyly, tak jsem trénovala. Snažila jsem se několikrát do týdne běhat, většinou s míčem, jezdit na kole a machrovat na bráchu.

Karolína Cardová: Snažila jsem se udržet v kondici, a tak jsem dodržovala individuální plány, které obsahovaly běhy na různé vzdálenosti a posilování. To mi asi nejvíce pomohlo přežít karanténu a také získat lepší fyzičku.

Budete mít nějaká přátelská utkání?

Natálie Chotašová: Ano budeme, několik. Dobrá příležitost se sehrát na sezónu.

Karolína Cardová: Ano, budeme. Jsou naplánovaná na všechny víkendy v červnu. Za což jsem ráda, protože si aspoň po tak dlouhé pauze budeme moct zahrát, když už nám soutěž anulovali.

Jak se těšíš na novou sezónu?

Natálie Chotašová: Těším se hodně, myslím si, že na tréninku děláme vše pro to abysme se dostali zpátky do čela tabulky a zase se mohli radovat z každé výhry.

Karolína Cardová: Těším se hodně. Máme nového trenéra a s ním přichází ambice na postup. Myslím, že je to reálné, když na sobě budeme všechny makat a zlepšovat se každým tréninkem. Každopádně se nejvíce těším, až budeme opět pravidelně nastupovat na trávník.

Ženy sehrají v následujícím měsíci 4 přátelská utkání. 7.6. ženy doma přivítají druholigový tým FK Teplice, 13.6. se vydají do Hradce Králové, který ještě minulou sezónu hrál v 1. lize, 21.6. doma přivítají divizní tým SK Sahara Vědomice a v posledním víkendu 27.- 28.6. by do Chyše měl zavítat prvoligový tým FK Pardubice.

Kompletní rozpis přípravných zápasů naleznete ZDE.

Posledních 30 dnů: 1495 | Posledních 7 dnů: 455 | Poslední den: 93