1. Lomnice/Krajková 9 38:16 24
5. Skalná/Aš 8 20:31 8
6. TJ Čechie Dalovice 8 17:30 4
7. D.Rychnov/Březová 9 17:53 3

Obránce dorostu Roman Hrubec nejen o aktuální složité situaci.

V dalším rozhovoru jsme se zeptali obránce dorostu Romana Hrubce na povedenou podzimní část soutěže a na aktuální situaci.

Podzimní část sezóny se Vám velmi povedla. Skončili jste na krásném 2.místě. Jak bys podzim zhodnotil ty?
Podzimní část byla super. Vydařili se nám důležité zápasy. Ale větší problém nám dělali slabší soupeři, které jsme velice podcenili a poté jsme na to doplatili. Na konci sezony jsme na to také doplatili a skočili jsme druzí. Kdybychom se na každý zápas připravovali a soustředili, mohli jsme být první.

Jak proběhla příprava na jarní část soutěže? Jaké bylo soustředění v Rakovníku?
Přípravu jsme začali pilnými tréninky, do kterých bylo nejvíce zapojeno běhání, ale mičudy jsme se taky občas dotkli. Poté jsme jeli na soustředění, které nám dost přidalo na naší fyzičce. Soustředění bylo velmi přínosné pro partu a také pro naší fyzičku a techniku s balónem.

Teď už je jasné, že jarní část sezóny ani nezačne. Jak tuto situaci vnímáš?
Přijde mi, jako kdyby ten trénink a ta příprava zbytečná. Ale snad to nic nezmění do dalších sezón. I příprava bude delší, takže by jsme měli být víc připravený.

Určitě máš teď více času, co děláš ve svém volném čase ty? Trénuješ individuálně?
Snažím se věnovat škole a také nějakému tomu sportu, ať úplně nezatuhnu. Jezdím na kole a chodím na procházky, ať jsem taky chvilku na čerstvém vzduchu. A nesedím furt doma zavřený. Snažím se udržovat co nejvíce v kondici.

Co ti teď chybí nejvíce? Těšíš se na partu, kterou jste v dorostu vytvořili?

Ty chvilky na hřišti a fotbal, ty zápasy. Jo, chybí mi ty chvilky strávený na hřišti s týmem.

Odkud máš svou roušku?

Od své přitelkyně.