TJ Sokol Chyše

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Chyše
www.sokolchyse.cz

Příští zápas

TJ Sokol Žlutice vs Chyše - muži

Datum a čas konání: 6.6.2020 17:00
Místo: Žlutice

Tabulka

1. TJ Sokol Citice 1 6:2 3
2. FC Slavia Karlovy.. 1 2:1 3
3. Chyše - muži 0 0:0 0
4. DDM Stará Role 1 1:2 0
5. TJ Sokol Žlutice 1 2:6 0

Kompletní tabulka

Co pro Vás připravujeme v nadcházejících dnech?

Co pro Vás připravujeme v nadcházejících dnech?

Kvůli celorepublikové karanténě byly všechny zápasy a tréninky zrušeny. Budeme si na ně ještě nějakou dobu muset počkat. A tak pro Vás zkoušíme vymýšlet různé příspěvky, aby jste se s námi žádný den nenudili. Chystáme pro Vás spoustu novinek, některé už jste určitě zaznamenali. Sledujte nás i nadále.

Každý čtvrtek a neděli si uděláme nejenom na našich sociálních sítích výlet do historie a připomeneme si různé zápasy, akce, milníky, apod. Některé příspěvky už jste mohli vidět např. na Facebooku (První výhra v KPM, B-tým rozjel záchranou misi atd.) nebo na webu (11 let od rekonstrukce areálu). Pokud máte i Vy nějaké fotky z historie, nebojte se nám je zaslat na email sokolchyse@seznam.cz.

Další rubriku, kterou bychom Vám chtěli pravidelně poskytovat, jsou omalovánky pro Vás nebo Vaše děti. První díl jsme vydali tento týden (Omalovánky I). Pokud bude zájem, chtěli bychom je vydávat každý týden a postupně je dělat zajímavější a složitější. Budeme rádi, když nám vaše výkresy budete zasílat na email (sokolchyse@seznam.cz) nebo do zpráv na Facebooku nebo Instagramu.

Po dlouhých měsících jsme konečně zprovoznili náš originální rámeček do vaší profilové fotky na Facebooku. Ukažte, komu fandíte a aktualizujte si profilový obrázek na Facebooku ZDE.

V průběhu celého jara pro Vás samozřejmně chystáme spoustu rozhovorů (rozhovor s Kr. Cardovou), ukázet tréninků, nebo různých soutěží (Soutěž o nejhezčí roušku). Na Instagramu pro vás chystáme v Instastory různé otázky i o zajímavé ceny. Máte se na co těšit. Nadále budeme sledovat vývoj situace a o všech změnách, včetně "dohrání" sezóny, vás budeme informovat.

Usilovně pracujeme o rozšíření našeho Fanshopu o drobné doplňky. Nebojte nám napsat, o co byste měli zájem.

Doufáme, že se vám naše práce líbí a budeme rádi, když se k nám přidáte na Facebook, Instagram, Twitter i Youtube

 

Diskuze

Město Chyše Statek Chyše VP Agro Business Media ZŠ a MŠ Chyše
Karlovarský kraj
AGROKOMODITY a.s.
Živý kraj

Počet návštěv: 53819
Posledních 30 dnů: 458 | Posledních 7 dnů: 101 | Poslední den: 14

© 2020 TJ Sokol Chyše | Všechna práva vyhrazena | sokolchyse@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne