1. TJ Sokol Citice 4 28:6 12
2. FC Slavia Karlovy.. 4 14:5 9
3. TJ Sokol Žlutice 4 9:16 3
5. Chyše - muži 4 10:24 3

Před 11 lety začala rekonstrukce našeho areálu.

Už je to 11 let od doby, kdy začala rekonstrukce našeho areálu. Ta trvala od 12.3.2009 do 30.9.2009. První zápas se na novém hřišti odehrál až v létě 2010. V rámci projektu se rekonstruovalo a zvětšovalo travnaté hřiště, místo betonového bývalého kluziště se postavilo víceúčelové hřiště. Zbývající travnatá plocha se také využívá při tréninku. Níže naleznete pár fotografií před rekonstrukcí, během ní a po rekonstrukci.

Město Chyše získalo dotaci z rozpočtových prostředků Regionální rady regionu soudržnosti Severozápad v rámci operačního programu ROP NUTS II Severozápad pro oblast Investice pro zlepšení fyzické infrastruktury na přestavbu stávajícího fotbalového hřiště a nefunkčního zimního stadionu na víceúčelový areál pro sportovní a volnočasové aktivity ve městě.

Sportovní areál zahrnoval budovu sokolovny, která je využívána i jako společenský sál, budovu šaten a hřiště o délce 91 m se zřetelně svažitým, neodvodněným povrchem a 20 let nevyužívanou plochu po přírodním kluzišti.
S pomocí dotace se, v rozpočtové výši 18 milionů, vybudovalo rovné odvodněné fotbalové hřiště s délkou 99 m a šířkou 54 m, které využívá 6 mužstev města a na místě přírodního kluziště vyrostlo víceúčelové hřiště s umělým povrchem, jež je využíváno na malou kopanou, košíkovou, volejbal, nohejbal, tenis apod. Vchod do areálu je bezbariérový a kolem fotbalového hřiště je dlážděný chodník. Upravena byla také volná plocha vedle víceúčelového hřiště a stráně kolem, které se osázely dřevinami, aby byla zpevněna plocha strání a zlepšen vzhled areálu.

Galerie k aktualitě

Posledních 30 dnů: 947 | Posledních 7 dnů: 190 | Poslední den: 14