TJ Sokol Chyše

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Sokol Chyše
www.sokolchyse.cz

Příští zápas

Tabulka

1. Chyše ženy 9 41:9 24
2. FC Praha 9 22:11 21
3. 1. FK Příbram 9 32:21 18
4. FC Sporting Ml... 9 21:13 18
5. TJ Hrádek 9 24:14 17
6. FK Zlíchov 1914 9 13:21 10
7. FK Ústí nad Labem 9 23:31 8
8. FK DUKLA Praha B 9 10:24 5
9. DFK Bohemians 1905 9 13:28 5
10. TJ Mokré 9 25:52 4

Kompletní tabulka

Zhodnocení soustředění žen

Zhodnocení soustředění žen

Jak probíhalo, jak byli trenéři spokojeni se soutředěním nebo jak se těší na jarní část soutěže? Vyzpovídali jsme pro Vás kapitánku Markétu Lébrovou, trenérku Kateřinu Tkačíkovou a trenéra Josefa Nekvapila! Připravili jsme pro Vás i video, jako každý rok!

Jak hodnotíš letošní soustředění?

Letošní soustředění hodnotím velice pozitivně a kladně, všechna děvčata dělala vše na plno a ke všemu přistupovala s respektem a chutí, vyhla se nám zranění a oproti ostatním ročníkům musím říct, že tenhle byl ten nejlepší, počínaje organizací a konče perfektním přístupem všech holek.

Jak jsi byla spokojená s výkony spoluhráček?

S výkony svých spoluhráček jsem velmi spokojená, každá do toho dává co může, ať už jde o sezónu, soustředění nebo tréninky. Jedinou naší nevýhodou je, že naše hráčky dojíždějí z různých krajů, a tak dálka a pracovní povinnosti jsou pro nás velkým strašákem a omezením, ale péereme se s tím statečně. Určitě je co zlepšovat, ale myslím si, že každá z nás se zvedá a ty, co už jsou top, ty pomáhají nám slabším, což se super.

Jak soustředění probíhalo? 

Soustředění probíhalo asi takhle: každé ráno výběh v 7:00, běhaly jsme každé ráno 3km, potom snídaně, dopolední trénink v posilovně a hale, kde jsme si dávaly do těla, oběd, odpočinek, odpolední trénink na umělce, kde jsme měly taktiku, dovednosti s míčem apod., potom večeře, regenerace v sauně, druhá večeře a spánek.

Má tým, co zlepšovat? 

Jak už jsem řekla, tým určitě co zlepšovat má, o tom žádná, ale musím říct, že se zvedáme a zvedáme, na chybách zapracujeme, ať už půjde o individuální nebo týmové. Ale musím říct, že tak jak se nám teď vede, jak hrajeme, bojujeme a vycházíme mezi sebou, tak jsme dostatečně silné na to abychom se o to první místo popraly! 

Jak se těšíš na jarní část sezóny? Zejména na utkání, kde se bude rozhodovat o první místo?

Na jarní část sezóny se určitě těším, budeme to mít takové zajímavé, od postu brankářky až po útok, zaučujeme naší Beny na post brankářky a jde jí to, budu ji ráda sledovat, jak se s tím popere a jsem si jistá, že to zvládne. Potom nám maturují dvě hráčky ze základu a čekají je přijímačky a některé možná stěhování do Prahy, takže to bude zajímavé, ale jsem si jistá že tohle vše zvládneme a jaro si nenecháme utéct!Jinak na zápas o první místo se těšíme všechny, my si pohlídame zápasy, které potřebujeme, tak aby jsme zbytečně neztratily body a zápas s Teplicemi si patřičně užijeme a budeme se rvát. Troufám si říct, že naším hlavním cílem je oplatit Teplicím prohru na konci podzimu a zabojovat tak o první místo, na které určitě kvality a síly máme! 

Tak nám držte palce, nebude to lehké, ale my do toho dáme všechno! 

Na závěr posledních pár vět kapitánky Markéty Lébrové:

Hlavně bych chtěla říct, že jako kapitán jsem na holky hrozně moc pyšná, jak to zvládají, jak se zvedají, jaký mají přístup a chtějí makat. Je to paráda a já jsem na ně hrdá, na nás na všechny, jsme skvělý tým!

 

Dál tu pro vás máme zhodnocení od trenérů, tedy od Josefa Nekvapila a Kateřiny Tkačíkové, která není jen kondiční trenérkou, ale také se stará o zdraví našich děvčat.

Kateřina Tkačíková jako první:

Jak hodnotíš letošní soustředění?

Jak jsi byla spokojená s výkony hráček?

Již na dokopné jsi řekla, že tým opouštíš ze zdravotních důvodů, budeš nějakým způsobem podporovat holky?

Co bys jim chtěla vzkázat do jarní části soutěže?

Letošní únorové soustředění bylo velmi mrazivé. Ranní výběhy byly i při -9st. Myslím, že holky si ale za ty roky zvykly makat. A to nejen na soustředěních, ale i na všech trénincích. Tím bych odpověděla i na druhou otázku, výkony jsou poctivé, odmakané, snažíme se všechna soustředění maximálně využít. A náš trenérský tým každý rok připraví super program.

Další otázka je pro mě velmi těžká, myslím, že jsme v Chyši “vybudovali” skvělý a úspěšný ženský tým. Bohužel mě teď čeká náročná operace ramene. A ještě delší rekonvalescence. Jak všichni ví, mým hlavním sportem je volejbal, který holky někdy i velmi ochotně se mnou hrají a ráda bych ve své závodní činnosti pokračovala. 

Holky ví, že já je budu vždy podporovat. Jaro bude velmi těžké a proto jim samozřejmě budu fandit. Trenérům Pavlovi i Pepovi přeji co nejvíce výher s touto skvělou partou!

Na závěr ve zkratce Josef Nekvapil:

Letošní soustředění hodnotím jako zatím nejlepší. Co se organizace, klidu týče. Soustředění proběhlo bez zranění a bez nějakého výkyvu. S výkonem hráček jsem spokojený, ale vždy je co zlepšovat. Základ je celkem v pohodě a sehraný, ale pokud zasáhne do hry někdo ze střídačky, tak to skřípe. Konkrétně mě mile překvapila Denisa Benešová v bráně. Individuálně,ale hodnotit zatím nebudu. Do jarní částí se samozřejmě těším, ale bojím se zranění. Hra si myslím bude stále stejná a věřím holkám, že dokážou obhájit druhé místo a i pomýšlím na vítězství.

Diskuze

Poslední zápas

Chyše ženy
FK DUKLA Praha B
6:0
Podrobnosti

Nejbližší narozeniny

09.12.2018 Michaela Grůzová (36)
12.12.2018 Šebestián Bok (16)
14.12.2018 Petr Václavík (16)
Město Chyše Statek Chyše VP Agro Business Media ZŠ a MŠ Chyše
Karlovarský kraj
AGROKOMODITY a.s.
Živý kraj

Počet návštěv: 39897
Posledních 30 dnů: 713 | Posledních 7 dnů: 122 | Poslední den: 11

© 2018 TJ Sokol Chyše | Všechna práva vyhrazena | sokolchyse@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne