Chyše A vs TJ Slavoj Kynšperk

12. FK Ajax Kolová 17 39:55 14
13. TJ Hranice 18 28:65 13
14. Chyše A 18 34:59 12

Podpořte náš klub nákupem na internetu

Nakupujete na internetu? Chcete podpořit náš klub? Pokud jste si 2x odpověděli ANO, je toto přímo pro Vás. Nyní nás můžete podpořit prostřednictvím běžného nákupu na internetu. Stačí, když na web svého oblíbeného e-shopu přejdete z našeho webu (banner v levé části) nebo si nastavíte v prohlížeči pomocníka. Část peněz z vaší útraty pak automaticky půjde na naši podporu. A co je na tom nejlepší? Vy nezaplatíte ani korunu navíc.

Podpořte naši neziskovou organizaci při nakupování v internetových obchodech, aniž by Vás to stálo jedinou korunu navíc.

• Pokud nakupujete na internetu a chcete nás zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat
  • Tento pomocník při návštěvě internetového obchodu zařídí to, že část Vaší útraty poputuje na podporu našich aktivit
  • Pokud si pomocníka nepřidáte, je třeba před každým nákupem navštívit stránky http://dobromat.cz nebo kliknout na banner na www.sokolchyse.cz
    • Na stránce vyberte obchod, ve kterém chcete nakoupit a naši organizaci
    • Následně budete přesměrováni do vybraného internetového obchodu, v němž můžete nakoupit
  • Obchod vyplatí z nákupu Dobromatu příspěvek
  • Dobromat ho poté pošle na náš účet a my ho použijeme na naši činnost

Důležité je vědět to, že cena nákupu zůstává stejná. Nezáleží na tom, zda se do internetového obchodu dostanete přes Dobromat nebo přímo. Používání Dobromatu Vás nestojí ani korunu navíc. I přes to nám však svým nákupem přispějete částkou ve výši několika %.

Důležitý pomocník
Vytvořili jsme pro vás pomocníka, kterého si můžete přidat do svého webového prohlížeče (Google Chrome, Mozilla Firefox). Upozorní Vás vždy, když navštívíte obchod, v němž můžete svým nákupem podpořit naši organizaci. Pomocníka naleznete ZDE.

Často kladené otázky
Budu za zboží/službu platit něco navíc, pokud přes Dobromat nakoupím?
Ne. Zaplatíte stejnou částku, jako kdybyste nakupovali v internetovém obchodě přímo, bez předchozí návštěvy Dobromatu.

Musím Dobromat navštívit vždy, když chci svým nákupem podpořit nějakou organizaci?
Ne, stačí si do prohlížeče přidat pomocníka. Při nákupu tak na podporu své oblíbené organizace nikdy nezapomenete. Pokud pomocníka nemáte, je potřeba před nákupem navštívít Dobromat, aby příspěvek pro organizaci vznikl.

Odkud pocházejí příspěvky, které organizace obdrží, když při nákupu neplatím nic navíc?
Internetové obchody vyplatí příspěvek z marže, kterou na zakoupeném produktu mají.

Kolik peněz organizace z mého nákupu získá ?
To se dozvíte před samotným nákupem v okně, které se Vám zobrazí hned potom, co vyberete obchod, organizaci a stisknete tlačítko „Začít nákup“. Některé obchody poskytují příspěvky v různých výškách, a to podle toho jaký druh zboží zakoupíte. V takových případech uvádíme minimální a maximální hodnotu příspěvku.

Mezi obchody není zrovna ten, ve kterém chci nakoupit. Proč?
Obchod nepodporuje vyplácení příspěvků nebo ho neznáme. Dejte nám tip. Pokud to bude možné, rádi ho do Dobromatu zapojíme.

Posledních 30 dnů: 738 | Posledních 7 dnů: 213 | Poslední den: 15